JOQ Albania
Home

Stresin e arrestuan lakuriq në hotel, Kejsi habit me fjalët: Bebi jonë do jetë i bekuar
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 24/03/2019 7:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Prej disa muaj reperi shqiptari Stresi ndodhet në qelinë e burgut, kurse partnerja e tij Kejsi mezi sa pret që ai të dalë dhe të jenë bashkë.

Që nga koha që Stresi ndodhet në qeli, Kejsi ka publikuar foto nga momentet e tyre të mëparshme. Së fundmi ajo ka publikuar një foto, e cila do ta lumturojë pa masë reperin.

E themi këtë pasi krahas kësaj fotoje Kejsi ka shkruar:

Bebi jonë do jetë i bekuar…’’

Kujtojmë këtu se reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi u arrestua më 17 tetor të 2018-ës pasi u kap me armë dhe kokainë. Atij iu vunë prangat në krevat, në një hotel në Linzë, ku ishte i shoqëruar me një vajzë.