JOQ Albania
Home

21-vjeçarja serbe fejohet me 74-vjeçarin: Do krijojmë familje, bëjmë s*ks çdo ditë
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 23/03/2019 21:16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 21-vjeçare serbe ka treguar për mediat për marrëdhënien e saj me të fejuarin me të cilin ka shumë vite diferencë.

Milijana Bogdanović ka lidhur jetën e saj me një 74-vjeçar dhe thotë se pavarësisht diferencës moshore, janë të lumtur dhe kanë edhe një jetë të shëndetshme seksuale.

Milijana dhe  Milojko thonë që fqinjët e tyre në Serbinë lindore janë të shokuar nga marrëdhënia e tyre, por shton se rëndësi ka që ajo vetë është e lumtur me të fejuarin.

Dyshja madje planifikojnë të krijojnë edhe një familje.

74-vjeçari iu nënshtrua një operacioni në zemër në dhjetor, por Milijana thotë se kjo nuk ka ndikuar në marrëdhëniet e tyre.

Ajo u shpreh:

Bëjmë seks pothuajse çdo ditë, nuk e kuptoj se çfarë ka të çuditshme këtu. Por, qëkur Milojko iu nënshtrua operacionit në zemër, më është dashur ta toleroj pak..”