JOQ Albania
Home

Habit tifozja e Interit: Ronaldo nuk është mashkulli që më intereson
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 21/03/2019 12:36

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ines Trocchia, është një modele e famshme italiane e cila njihet nga të gjithë edhe si tifoze e flaktë e Interit.

Së fundmi ajo ka komentuar situatën aktuale në Serinë A në emisionin “Pomeriggio 5”.

Gjatë intervistës, ajo iu përgjigj edhe një pyetjeje me spec.

Modelja u pyet a do ta pranonte ftesën e Ronaldos për një udhëtim me avionin e tij privat.

Dhe pa hezitim, ajo u përgjigj: 

Unë jam e angazhuar për fat të mire në një marrëdhënie dashurie. Futbollisti nuk është lloji i mashkullit, që më përshtatet. Unë nuk jam shumë e interesuar. Kjo vlen normalisht edhe për Ronaldon.