JOQ Albania
Home

McGregor tallet keq me Zlatan Ibrahimoviç
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 19/03/2019 21:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ish-kampioni i UFC-së, Conor McGregor, e ka të pamundur të qëndrojë larg vëmendjes.

Së fundmi, gjatë një interviste, ai ka thumbuar sulmuesin suedez Zlatan Ibrahimoviç.

Boksieri irlandez thënë se Zlatan po e kopjon atë dhe kjo gjë duket qartë.

Ai u shpreh:

Unë e respektoj Zlatanin dhe dëshirën pozitive që për të fituar gjithmonë. Por le ta themi hapur: ai është vetëm një Conor McGregor.
Ibrahimovic është duke tentuar të bëhet Conor McGergor i futbollit, megjithatë nuk ka problem, i dëshiroj vetëm fat."