JOQ Albania
Home

“Arrestohen dy drejtorët e Ramës që vodhën shtëpinë e sulmuesit të Realit?”
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 18/03/2019 13:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka denoncuar sot “zhdukjen” e dy drejtoreve në Laç.

Duke iu referuar postimit te qytetarit dixhital, ai shkruan se drejtori i Ujesjellsit dhe ai i Kultures se ketij qyteti janë në burg, pasi akuzohen se kanë vjedhur banesën e yllit të Realit, Karim Benzema.

Shtëpia e sulmuesit francez është grabitur më datë 2 mars gjatë ndeshjes Real-Barcelona.

Postimi i Berishes:

Ne pyetje nga qytetari i Laçit per Edvinin:

Ku jane dy narkodrejtore qe jane zhdukur?! sb

Pershendetje zoti Berisha jam nje qytetar nga Laçi, ma pyet pak kryeministrin ku ndodhen dy drejtoret nje te ujesjellsit e nje te kultures, apo jan ne burg ne spain ku akuzohen per vjedhjen e shtepis se Ralit te madritit benzema, qyteti i Lacit esht pa dy drejtor