JOQ Albania
Home

Messi “mbret” i futbollit, tifozët bëjnë gjestin emocionues për argjentinasin
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 18/03/2019 11:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Barcelona ka zhvilluar mbrëmjen e djeshme një ndeshje spektakolare ndaj Betisit ku ka fituar 1-4 me një Lionel Messi magjik që shënoi 3 gola.

Në fundin e ndeshjes, “Pleshti” del i vetëm përballë portierit pas një kombinimi perfekt me Suarez dhe e dërgon topin në rrjetë.

“Magjisë” të argjentinasit nuk i kanë rezistuar as tifozët vendas, të cilët pas shënimit të golit të tretë, kanë duartrokitur dhe kanë thirrur në kor emrin e Mesit.

Pamjet kanë bërë xhiron e botës: