JOQ Albania
Home

Igli Tare bën pazar te Chelsea, fiksohet keq pas mbrojtësit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 11/01/2019 14:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Igli Tare ka nisur të piketojë afrimet e mundshme në këtë merkato janari për ekipin e Lazios.

Drejtori shqiptar ka hedhur sytë nga lojtari i Chelseat dhe ai është David Zapakosta.

Italiani duket se nuk po gjen më hapësira në kampionatin anglez dhe nuk është i preferuari i Sarrit.

Në kushte të tilla, drejtori sportiv i Lacios, Igli Tare synon që të sigurojë shërbimet e tij gjatë merkatos së janarit.

Priten zhvillime të tjera gjatë ditëve në vazhdim…