JOQ Albania
Home

Fero tha se janë shokë, modelja e nxjerr bllof me postimin e saj
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 10/01/2019 19:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë komentuar shumë, lidhur me faktin se ata janë në një marrëdhënie.

Reperi e ka mohuar shumë herë këtë, duke thënë se janë vetëm miq.

Mirëpo Arbenita e ka nxjerrë bllof reperin me postimin e saj në Instagram.

"Gjëja më e ëmbël", shkruan Arbenita në foton ku shfaqet me Feron, ç’ka ka nisur thashethemet se dyshja nuk janë thjesht shokë, por më shumë.