JOQ Albania
Home

I theu të gjitha pjatat Top Channel-it, Renato Mekolli gati të braktisë televizionin?
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 09/01/2019 19:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Renato Mekolli është një ndër personazhet më të komentuar të momentit.

Pas përfundimit të emisionit "Hell’s kitchen", duket se Renato do të shfaqet shumë shpejt në një emision tjetër.

Kjo pasi, gazeta Express ka publikuar një foto ku ai shfaqet në ambjentet e Tv Klan.

Renato ka bërë me dije:

Unë do të rikthehem përsëri shumë shpejt me ju, me një emision tërësisht ndryshe, një emision që gjithashtu kam dashur dhe kam mbështetur idenë që ta bëj gjithmonë; një emision gatimi me fëmijë, për fëmijë"