JOQ Albania
Home

Rihanna ngre temperaturat, promovon koleksionin e saj të të brendshmeve
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 09/01/2019 13:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vitin që shkoi, Rihanna ndau disa foto të sajat “të nxehta” ndërkohë që veshur mbante të brendshmet, të nxjerra në treg nga vetë ajo, për të promovuar koleksionin Savage x Fenty.

Tani, ajo është kthyer sërish me një palë të brendshme ngjyrë rozë në të kuqe për të promovuar koleksionin e saj të ri, të 2019-ës, Shën Valentini.

Këngëtarja i ‘la me gojë hapur’ fansat ndërsa postoi një foto ku theksi vihet tek të pasmet e saj.

Ajo u shpreh për Vouge, pak përpara lançimit të koleksionit”

Të brendshmet nuk janë vetëm për të nxjerrë në pah trupin femëror, por janë edhe për ta manifestuar atë dhe për këtë qëllim është krijuar koleksioni Savage x.”