Jeta Osh Qef
Home

E preku nga të pasmet, studentja fëlliq biznesmenin
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 06/12/2018 11:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një studente ka kapur për gryke një biznesmen, pasi ky i fundit i kishte prekur të pasmet. Ngjarja është regjistruar në një stacion treni në Sidney të Australisë. Ajo e ndoqi sulmuesin nga pas, ndërsa ky i fundit pretendonte se vajzën e kishte prekur dikush tjetër, të cilin e kishte parë.

Vajza e quajtur, Annie përmes lotëve tha:

Isha në tren dhe ai më preku prapanicën. Mendova se ishte diçka si një qese por ishte dora e tij. Ai u largua dhe askush nuk më ndihmoi.”

Ndërsa biznesmeni u përpoq të mbrohej duke thënë:

E pashë atë, ishte djalë tjetër. E pashë atë ishte një tjetër djalë. Nuk jam unë, duhet të shkoj.”

Studentja vazhdoi më tej, ndërsa e kishte kapur për gryke biznesmenin:

Ju mendoni se mund të prekni kë të doni!“

Për rastin në fjalë, policia australiane ka hapur një hetim.

E preku nga të pasmet, studentja i tregon vendin biznesmenit on Vidnews.