Jeta Osh Qef
Home

Jo vetëm me Pogba, Mourinho bën sherr edhe me Lukakun
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 06/12/2018 10:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Situata te Manchester United nuk është aspak e mirë dhe prej javësh ekipi është zhytyr në një krizë.

Trajneri Jose Mourinho e ka humbur qetësinë dhe madje shpesh herë është shfaqur u tensionuar me lojtarët e tij në stërvitje.

Sikur mos mjaftonte problemi me Pogba, tani portugezi ka një konflikt të hapur edhe me Lukakun.

Manchester United barazoi mbrëmjen e djeshme ndaj Arsenalit 2 me 2 në ‘Old Trafford’, ndërsa portugezi sërish është acaruar me Lukakun dhe Pogbanë.

Pas ndeshjes ai u shpreh:

Nuk ka hapësirë për persona që nuk japin maksimumin në fushë.