Jeta Osh Qef
Home

U tha se Kiki i Drake është Kim Kardashian, seksbomba reagon prerë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 04/09/2018 18:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pas publikimit të këngës "In my feelings" e Drake, nisën spekulimet se ishte një dedikim për Kim Kardashian. Në të vërtet rezulton se kjo këngë i dedikohet me të vërtetë yllit amerikan.

Drake e ka krijuar këngën "Kiki do you love me" për Kim Kardashian, por kjo gjë nuk është pranuar nga vetë këngëtari.

Shkak për nisjen e këtij diskutimi është bërë një status në Twitter ku shkruhej se “Kiki” ishte Kim Kardashian, më pas nisën spekulimet në rrjetet sociale dhe mediat ndërkombëtare.

Rezulton se familja Kardashian e thërret Kimin me përkëdhelje “Kiki”.

Ndërsa në albumin e tij  "Scorpion", Drake tregon afërsinë e shtëpisë së tij me atë të familjes Kardashian dhe se ka shkuar në shtrat me gruan e Kanye West, pra Kimin.

Por ky spekulim për “shtratin” ka marrë fund nga vetë Kim Kardashian e cila thotë” Nuk ka ndodhur kurrë. Fund!