Jeta Osh Qef
Home

Imagjinata s’ka vend në fotot e Luana Vjollcës
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 04/09/2018 10:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Para se të rikthehet në ekran Luana Vjollca duket se po shijon në maksimum ditët e fundit të verës.

Moderatorja nuk është kursyer me pozat seksi që i nxjerrin në pah format trupore me bark të sheshtë dhe  bel të hollë.

Në postimin e fundit, e vogla e familjes Vjollca shfaqet tejet provokuese teksa është gjysmë e ulur në një shezlong buzë detit.

Ndërkohë më herë Luana njoftoi se do të jetë sërish në Top Channel, duke pasur emision të sajin.