Jeta Osh Qef
Home

Ja çfarë mund të realizoni përmes shalqirit
Shkruar nga: | Publikuar më: Mon Jul 6

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shalqiri është fruti i stinës, përmes tij jo vetëm marrim vlerat e duhura ushqimore, por mund dhe të eksperimentojmë përmes tij.

Përmes videos ne do të shikojmë se si përmes shalqirit jo vetëm është bërë i mundur krijimi i një kokteji të shijshëm, por ai është shndërruar në një enë e cila mban lëng. /albeu.com/