Jeta Osh Qef
Home

Biseda banale në Parlamet, Ervin Salianji pranon videon: Ja kush është “GD”
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Tue Feb 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Deputeti Ervin Salianji, të cilit iu publikua një video teksa po bisedonte me një gjuhë banale dhe perverse në Parlament me një person të quajtur GD, ka reaguar lidhur me këtë.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin Stop, i cili do të transmetohet pak më vonë, ku mësohet se ka pranuar videon dhe është justifikuar se biseda nuk është vetëm me "GD", por edhe me dy persona të tjerë.

Ai ka thënë se GD, nuk është Grida Duma, siç është raportuar në shumë media pas publikimit të videos në "CityNews".

Salianji ka pranuar se komunikimi është i vërtetë dhe GD është dikush tjetër.

Megjithatë, ai ka shtuar dhe diçka tjetër, duke thënë se nuk ka qenë vetëm GD në atë bisedë, por dhe dy persona të tjerë.

FEATURE (4)