Jeta Osh Qef
Home

Aktorja e njohur lë Turqinë, vjen në Shqipëri për të prezantuar spektaklin e kërcimit
Nga: D.Cani | Publikuar më: 13.02.2018, 17:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
"Dancing with the stars", spektakli i kërcimit rikthehet së shpejti, ndërsa prezantuesja e tij është një prej figurave të njohura për publikun shqiptar.

Bëhet fjalë për aktoren dhe ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi, e cila do të largohet për pak kohë nga Turqia për t'u vendosur në Tiranë.

Abazi është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të martesës së saj me aktorin turk Tolgahan Sayisman.

Bukuroshja shqiptare do të vijë së shpejti në spektaklin e kërcimit në Vizion Plus dhe thuhet se ky nuk do të jetë spektakli i parë që Almeda prezanton.