Jeta Osh Qef
Home

Brunia simpatike i shpëton gjobës, i pabesueshëm shënimi që i lë polici bashkiak poshtë xhamit
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: Mon Feb 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

ff

Vajzat e bukura shpeshherë ia dalin t’u shpëtojnë telasheve edhe kur janë pas timonit.

Një rast i ngjashëm ka ndodhur me një brune simpatike e cila ka arritur t’i marrë mendjen një polici dhe të shpëtojë nga gjoba.

Ai i ka lënë një shënim poshtë xhamit dhe ajo është habitur kur ka e ka parë.

Brunia mori në dorë copën e letrës ku shkruhej:

Sot po të falim herë tjetër nëse nuk pajisesh me pullë apo vërtetim do merrni gjobë. Me respekt polici bashkiak!

Vajza ka rrëfyer se ka nisur të qeshë me këtë rast të pazakontë dhe ka vendosur ta ndajë publikisht me të tjerët.