Jeta Osh Qef
Home

“Këto gjeji tek të bukurit që të q*në”, skandal seksual mes 2 politikanëve në Kuvendin e Shqipërisë
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Mon Feb 12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

kuvend3

Një skandal i madh seksual duket se do të tronditë ditën e sotme Kuvendin e Shqipërisë.

Bëhet fjalë për një video erotike mes dy politikanëve shqiptarë, identiteti i të cilëve pritet të bëhet i ditur gjatë orëve në vijim.

‘’CNA.AL” thotë se ka siguruar një video rreth tre minuta, ku shihet një deputet, i cili komunikon me  Black Berry messenger, me një tjetër kolege apo personazh politik.

Pamjet janë siguruar në një nga seancat e fundit parlamentare kur një nga deputetët e parlamentit është kapur duke  komunikuar me fjalë fyese.

Videoja është ende në montim e sipër dhe do të publikohet pasditen e sotme.

Ndërkohë mësohet se këto janë disa nga mesazhet e shkëmbyera

A…. Si nuk u gëzove një herë

S’të kam kërkuar asgjë, vetëm kam dhënë.

Dhe arrite deri në atë ndyrësi

  1. …. Këto gjeji tek më të bukurit që q*në

A … Ti s’ke nevojë për gjë se je e madhe..duhet të japësh

B… Paskam ndarë dhe divorcuar