Jeta Osh Qef
Home

Armina ekspozon gjoksin teksa lexon gazetën, por komentuesit e “presin fare”
Nga: F.Gjoni | Publikuar më: 12.10.2017, 18:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Blogerja Armina Mevlani është një ndër personazhet më të komentuara në showbizin shqiptar, dhe po ashtu një ndër më të “sulmuarat” në rrjetet sociale nga komentuesit.

Shpesh fotografitë që ajo bën publike, bëhen objekt kritikash, pasi gjithnjë ndjekësit e saj do t’ia gjejnë diçka që nuk “shkon”.

Kësaj here, teksa Armina ka pozuar këmbë mbi këmbë duke lexuar gazetën e duke ekspozuar gjoksin, disa ndjekës e kanë thumbuar sërish.

Një komentues shkruan:

Mrekulli! Paske mësuar të lexosh???”

E ndërsa të tjerë, pasojnë:

Pupu sa të pëlqen vetja ty je si burrë i vogël i pëllëmbë”.

Personi më tralala në botë”.