Jeta Osh Qef
Home

Olsi "merr hak" ndaj Fjorentinës: Edhe muret kanë vesh, s'merrem me zdromsa
Nga: A.Shehaj | Publikuar më: 12.10.2017, 17:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Lidhja dhe ndarjet e Olsit me Fiorentinën e kanë bërë çiftin të kthehen në personazhet e një telenovele që nuk e kuptuam kur filloi dhe as kur ka në plan të mbarojë.

Fillimisht ka qenë Fiorentina ajo që ka thënë ca fjalë për Olsin, të cilin e konsideronte si një person që mban maskë dhe që i doli shumë më ndryshe nga sa mendonte.

Mirëpo, nuk ka vonuar reagimi i Olsit, i cili ia ka kthyer në të njëjtën monedhë.

Ja çfarë shkruan ai:

Hmmmm  Ja Pra Ky Esht Personi Qe Perkrahjen , Mbeshtetjen Dhe Mbrojtjen e Ka Ber Me Zemer.. E Gabim Boy Se Kam Te Drejt Kur Them Sic e Ke Zemren ❤ Ta Bo Zoti Ftyren Esht e Kot Te Lodhem Me Keto Lloj Zdrromsash Qe Nuk Din As Vet Ca Funksjoni Kan Ne Jet.. Mos Harro Se Dhe Muret Kan Vesh Ahahahahahahaha Kaq Kisha El.Machico".