Jeta Osh Qef
Home

Aktorja shqiptare poston foton e vajzave, komenti i të dashurës së ish-burrit fut në sherr fansat
Nga: S.Bardhi | Publikuar më: 12.10.2017, 08:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Dje ka qenë Dita Ndërkombëtare e Vajzave dhe si e tillë është uruar nga shumë persona që kanë vajza ose nga vetë vajzat duke bërë postime me këtë temë.

Ndër to ka qenë edhe aktorja Teuta Krasniqi, e cila njihet për marrëdhënien e saj me këngëtarin Blero me të cilin ka edhe një vajzë.

Teuta sot është e martuar me një burrë tjetër, me të cilin ka edhe një vajzë, ndërsa po ashtu Blero është në një marrëdhënie me Afrona Krasniqin.

Është folur shumë për raportin mes Teutës dhe Afronës që me sa duket nuk është shumë i ngrohtë.

Në profilin e saj të Instagram Teuta postoi një foto të dy vajzave të saj, Tarës dhe Kaias, përmes të cilës uroi Ditën e Vajzave, por në këtë foto ajo që u vu re ishte komenti i Afronës.

E dashura e Bleros ka komentuar dy emoji në formë zemre, një komet që mori shumë like, por jo të Teutës, madje mori dhe shumë komente jo fort të mira.

E cilësuan si një hipokrizi dhe një komentues ka shkruar poshtë komentit të Afronës:

Me bo mu dasht njerezit ashtu siq duhen ne insta e fb,atehere e gjithe bota do te ishte ne gjendje me te mire.M'boni pershtypje komenti i @afronadika kishe po e du e po respektoj dikon, e qe n'fakt realiteti eshte krejt i kundert ku krejt e kemi pa qe @afronadika ka nje urrejtje shume te madhe ndaj Teutes, sepse ne momentin qe poston foto foto intime me te dashurin tend e qe me pare ka qene i martuar atehere ti nuk ke respekt per ish gruan e tij e as per vajzen. Keshtu qe @afronadika mos ma luj ketu engjullim po trego fytyren e vertete tende.”

Ndërsa dy komentues tjetë kanë shkruar:

1. Edhe e kam vrejt ni sen tek @bleromuharremi ne momentin qe @afronadika eshte ne Kosove ai kurre nuk poston foto me Taren apo te Tares.Keshtu qe @afronadika hiqe masken se na njerezit nuk jena budall mos mi kuptu keto sene.”

2. Une nuk e di qysh ka ftyr kjo Afrona mi dal para Teutes e le mo mi komentu ne insta.Sepse prej qe e kom pa tek prive reality e kom pa ke respekti i kesaj ndaj Teutes eshte 0,sepse me dal mu puth me te dashurin tend para tv ti pa dyshim qe ki me lendu ish gruan e tij besa edhe vajzen e tij nese i sheh najher.Thjesht je femer e paftyre dhe pa pik morali @afronadika."

Epo, të gjithë e dimë se si janë rrjetet sociale apo jo?!