Jeta Osh Qef
Home

Ekzekutimi në Lushnje/Identifikohet një nga viktimat, vetëm 23-vjeç
Nga: A.Shehaj | Publikuar më: 11.10.2017, 18:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Dy të rinj u ekzekutuan pasditen e sotme në afërsi të komisariatit të Lushnjes ndërsa një tjetër ngeli i plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore

Paraprakisht mësohet se një prej viktimave është 23-vjeçari Zamir Latifi, ndërsa viktima e dytë nuk është identifikuar ende.

Po kështu mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale M.Xh., 26-vjeç.