Jeta Osh Qef
Home

Jon Gjebrea prezanton të dashurën, kush është biondia që i ka marrë zemrën?
Nga: A.Shehaj | Publikuar më: 11.10.2017, 17:16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Djali i Ardit Gjebresë, Jon Gjebrea, ditën e sotme ka hedhur një foto në rrjetet sociale me të dashurën e tij, Merlin Haxhiymeri.

Ata janë duke jetuar një histori të bukur dashurie ndërsa vetëm pak më parë kanë postuar foton krah njëri-tjetrit.

Merlini është e bija e një biznesmeni të njohur në Tiranë, Adi Haxhiymerit, i cili njihet më së miri me të atin e Jonit dhe kanë një marrëdhënie të mirë mes tyre.

Ndoshta kemi të bëjmë me një fejesë dhe jo thjeshtë marrëdhënies mes të rinjve?