Jeta Osh Qef
Home

Beniada Nishani harron që është në dyqan, del lakuriq duke kontrolluar për rroba
Nga: S.Bardhi | Publikuar më: 11.10.2017, 15:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ajo është e njohur tashmë për fotot provokuese dhe të hysh në profilin e saj duhet të kërkosh me lupë foto ku bukuroshja është e veshur.

Fjala është për mbesën e ish-Presidentit Nishani, Beniada Nishani e cila është lindur, rritur dhe jeton në Itali.

Beniada jeton në Milano, aty ku edhe zhvillon karrierën e saj si modele dhe fashion designer.

Por, çfarë ka bërë kësaj here Beniada? Është në një dyqan duke provuara rroba...banjoje. Dhe gjithçka e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Beniada shfaqet me kurriz, por nuk mund të kalosh foton pa vënë re format e saj që deri tani kanë tërhequr vëmendjen e shumë revistave italiane.