Jeta Osh Qef
Të zgjedhura
Më të lexuarat
Të fundit

Të zgjedhura

Të zgjedhura
Njihuni me fshatin në Elbasan ku djemtë vdesin beqarë
Të zgjedhura
Nina në nevojë për një karrige elektrike, s'ka ecur kurrë me këmbët e saj
Të zgjedhura
Pse më dhemb vendi im?!
Të zgjedhura
Kuksiani “pushton” Strasburgun me çifteli
Të zgjedhura
Radha e Kukësit, 5 hidrocentrale në zonën turistike
Të zgjedhura
Fermerët derdhin në rrugë luleshtrydhet e kalbura
Të zgjedhura
Çifti shkodran ndërron jetë në të njëjtën kohë pas 60 vitesh
Të zgjedhura
Kosova sot 10 vjet Pavarësi
Të zgjedhura
125 familje shqiptare në izolim prej 5 ditësh
Të zgjedhura
Rruga u la në harresë/ 300 banorë në protestë
Të zgjedhura
Gjesti i shoferes në Tiranë rrezikon jetë njerëzish
Të zgjedhura
Protestoi kundër impiantit të mbetjeve, avokati përfundon në komisariat
Të zgjedhura
1 mijë dollarë buqeta, çmenduria e shqiptarëve për 14 shkurt
Të zgjedhura
Vera e rrallë që konsumonin Ilirët
Të zgjedhura
"Ujqërit e dëborës" stërviten lakuriq në Voskopojë
Të zgjedhura
Borxhi shqiptar “në duart” e çifutëve dhe Macron
Të zgjedhura
Viti i triumfit, tre këngëtarë shqiptarë në Eurovizion
Të zgjedhura
Tirana "në flakë", "pushtohet" nga makinat luksoze
Të zgjedhura
Greqia e Maqedonia zihen për emrin dhe Aleksandrin e Madh, por ç'thonë autoret e lashtë për të?
Të zgjedhura
“Pashai” Valbonës merr 2 HEC-e në jug me LSI-stin
Të zgjedhura
I gjithë vendi nën ujë/ Nisin uljet e temperaturave
Të zgjedhura
Zefi i prekur nga kanceri të prek shpirtin: S'kam bukë, jo më ilaçe
Të zgjedhura
Ishulli i Sardës/ Mban mbi vete një qytet të lashtë
Të zgjedhura
Boksieri shqiptar hyn në ring me këngën “Kuq e zi je ti”
Të zgjedhura
Era e fortë dhe shiu i rrëmbyeshëm "pushtojnë" vendin
Të zgjedhura
Fëmija fenomenal shqiptar që i punon "zbor" makinës
Të zgjedhura
Shqiptari i parë që shkeli në Antarktidë
Të zgjedhura
Ku është Albanopoli i shqiptarëve?
Të zgjedhura
Të rinjtë largim masiv nga Shqipëria, profesionet që kërkohen
Të zgjedhura
Shkatërrimi i Valbonës/ Mjetet e "krimit", rrezik serioz për banorët
Të zgjedhura
Pankartat pikante të protestuesve
Të zgjedhura
Dikush t’i thotë Lulit që të shtunën PD-ja ka protestë
Të zgjedhura
"Po pres të çohesh ti para meje", revolta e studentes pas vrasjes së Arielës
Të zgjedhura
"As veshka s'ma mbulon tarifën", studentët protestë para Kryeministrisë
Të zgjedhura
Erkand Qerimaj fiton medalje në Botëror
Të zgjedhura
"Të vras veten, a të shes trupin?!", letra prekëse e studentes nga Kuçova
Të zgjedhura
Dy korçarët bëjnë atë që bashkia s'e ka bërë për vite
Të zgjedhura
"Ra ky mort dhe u pamë". Vuçiç sot përballet me të vërtetën
Të zgjedhura
Qirje Kotzias dhe shoku Ditmir mblidhen në Korçë "të qajnë hallet"
Të zgjedhura
Kalaja e Gjirokastrës në rrezik shembje
Të zgjedhura
Aeroporti i Vlorës ngazëllen njerëzit, a do jetë fati i tij i trishtë si i Kukësit?

Të fundit

Loading...